Facebook Instagram sociální sítě

6. ročník WEBER CITY RUNU již tuto neděli

WEBER CITYRUN Jičín - běžci v pohádkovém Jičíně

Šestým ročník letos pokračuje WEBER CITYRUN JIČÍN, který je opět lákadlem pro milovníky běhu. Krásná trasa vedoucí přes nejkrásnější místa pohádkového Jičína. Průběh slavnou Valdickou bránou, Valdštejnovým naměstím či krásnou lipovou alejí je pro všechny běžce parádním zážitkem.  

Prestižní trasu u nám máme v délce 10 km. Ti co chtějí menší porci jičínských kilometrů si mohou zaběhnout fitnes 5 km. Pro nejrychlejších 10 závodníků a je připraveno kriterium s názvem ELIMINÁTOR Zaměstnanecké pojišťovny Škoda. v tomto vyřazovacím kriteriu jsou připraveny zajímavé finanční odměny pro nejrychlejší z trasy 10 km. Start kriteria je nachystán na cca 17:15 hod. 

Speciální premie je pro toho, kdo jako první protne "pásku" právě již zmiňované Valdické bráně. 

Hlavní závod na 5 i 10 km startuje úderem 16 hodiny. Pro dětské závody je jako stvořena plocha Lidického náměstí.  Tyto startují v 15 hod. 

On - line registrace poběží do páteční 13 hod. Pozor však na limit účastníků!  Tento je stanoven, kvůli známým okolnostem.

Před běžeckým závodem se koná 15. rořník WEBER Jičínské50, která se letos jede již po šestnácté.  Více o MTB závodě naleznete na http://www.jicinska50.cz/

 

Petr Kordík, pořadatel

<< Zpět na předchozí stránku

Generální partner závodu Hlavní partneři Hlavní partneři