Facebook Instagram sociální sítě

Předstartovní info

Předstartovní informace

Vážení sportovci, 

v sobotu 21.5. se rozeběhne 8 ročník  WEBER CITYRUNu a tak shrnujeme předstartovní info.

Přihlásit se do závodu a zároveň si vyzvednout startovní číslo si můžete v místě prezentace (Lidické nám. 11)  v sobotu od 13:00 do 14:30. Ty samé časy platí pro dětské kategorie, které závodí přímo na náměstí. TAM MAJÍ I V SOBOTU  REGISTRACI !

Parkování je nejlepší za náměstím TADY. 

Trať závodu 5 i 10 km je vyznačena modrými šipkami stromech a bílo modrými šipkami na zemi. . Aktuální mapa je v sekci "o závodě" . Na trase jsou oproti roku 2021 dvě změny. První změna je pouze pro 10 km trasu a to u jiíčnské Čeřovka, kde se buduje komunikace a běží se více samotnou oborou. Druhá změna je cca 1500m před cílem, kde se probíhá budovou archivu.  Sledujte bedlivě značení i pokyny pořadatelů. 

Pro nejrychlejší je opět připraven ELIMINÁTOR Zaměstnanecké pojišťovny Škoda, kde se 8 nejlepších mužů a dvě ženy "poperou" o zajímavé o zajímavé finanční odměny. 

Každý kdo dorazí do cíle dostane originální medaili. Děti opět dostanou svoje sladké kalorie ve stánku WEBER. Zajímavosti pro všechny též budou ve stáncích Autocentra Jičín, které vypisuje soutěž o půjčení Škodovky. Svoji prezentací jistě nezklame FABIO Produkt, Cyklopoint Jičín a Zaměstnanecká pojišťovna Škoda.  DEK půjčovna na vás navalí "těžké stroje" a vše je podkresleno charitativním podtextem jedeme a běžíme pro APROPO Jičín. 

Pro všchny je též připraveno občerstvení a nápoje od Rohozce. Podstatné dění bude vidět na velkoplošné TV na které půjdou fotky a videa z trati závodu. 

Užijte si to ve zdraví. Petr Kordík

<< Zpět na předchozí stránku

Generální partner závodu Hlavní partneři Hlavní partneři