Facebook Instagram sociální sítě

VII. ročník již 7. SRPNA ... trénujte

Váženi sportovci,

v netradičním letním termínu pro Vás připravujeme již XVI. ročník WEBER Jičísnké 50 a VII. ročník WEBER CityRunu Jičín.

Na sobotu 7. srpna máme pro bikery připravenu tradiční celkem ostrou "padesátku" a pro rychlíky a méně technické zdatné bikery 25 km tarť. Ta je vhodná již pro mladéž od 12 ti let. Pro mladší bude vybudován technický okruh přímo na náměstí. Na tomto okruhu se pojede i FABIO Produkt kriterim pro TOP závodníky z dlouhé trasy. Tedy závod po závodě o zajímavé prize money.

Vše o WEBER Jičínské50 najdete na http://www.jicinska50.cz/.

Sportovní program navazuje již od 15 hodin WEBER CityRunem Jičín, který se letos běží po sedmé. Máme připravenou klasickou "desítku" a fit "pětku". Zahálet nebudou ani děti, které si zaběhají též přímo na Lidickém náměstí. Pro TOP závodníky z desetiklilomterové trasy je připraven ELIMINÁTOR ZAMĚSTNANECKÉ POJIŠŤOVNY Škoda.

Vše o WEBER CITYRUNU Jičín najdete na http://www.cityrunjicin.cz/

Další doprovodný program celého dne bude zpestřen handy trenážerem od AUTOCENTRUM Jičín, výrobními stánky FABIA Holín. Prezentovat se bude samozřejmě generální partner WEBER Sain Gobain, top české stavebniny DEK. Na schlazení žízně poteče pivo z Rohozce a TUPERVARE kuchyňské doplňky si budete moci prohlédnout i zakoupit. K okouknutí budou biky MERIDA z Cyklo pointu Jičín Ceny pro nejlepší dodává DMA Praha - síť prodejen kompenzačních pomůcek.

To že se závod koná je díky podpoře Královehradeckého kraje i města Jičína.

Kdo pojede a poběží, tak i finančně podpoří APROPO Jičín, které se stará o méně handikepované osoby v našem okolí.

Trénujte, trénujte ... Petr Kordík

<< Zpět na předchozí stránku

Generální partner závodu Hlavní partneři Hlavní partneři